Kariera

Firma ELTRIX Wielgus Robert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży innowacyjnych technologii w energetyce specjalizuje się w budowie systemów zasilania konwencjonalnego oraz Odnawialnych Źródłach Energii. W związku z rozwojem firmy oraz większym zapotrzebowaniem naszych kontrahentów poszukujemy osób do pracy w naszym zespole na stanowiskach:

Kierownik Sprzedaży

Zakres Obowiązków:

        • Realizacja planów sprzedażowych
        • Bezpośredni kontakt z Klientem
        • Zaangażowanie w proces sprzedaży na każdym etapie:
          • Pozyskanie Klienta
          • Negocjacje
          • Podpisanie umowy
        • Ścisła współpraca ze wszystkimi strukturami firmy

Wymagania:

        • Wykształcenie wyższe
        • Doświadczenie zawodowe – min. 3 lata na samodzielnym stanowisku sprzedaży
        • Prawo jazdy kat. B min od 5 lat
        • Gotowość do wyjazdów służbowych
        • Umiejętność pracy z pakietem MS Office

Od idealnego kandydata oczekujemy:

        • Wysokiej komunikatywności
        • Konsekwencji w działaniu
        • Kreatywności
        • Aktywności
        • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
        • Otwartości na wyzwania
        • Samodzielności
        • Dobrej prezencji
        • Doświadczenie w sprzedaży w oparciu o dotacje będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

        • Atrakcyjny system wynagrodzenia
          • Podstawa w wysokości od 5 tyś zł netto
          • Osoba spełniająca plan sprzedażowy zarobi ok. 15 tyś zł miesięcznie.
        • Współpraca z prestiżowymi Klientami w rozwijającej się branży OZE
        • Sprzedaż pożądanych usług o wysokiej stopie zwrotu z inwestycji
        • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
        • Przyjazną atmosferę pracy
        • Niezbędne narzędzia pracy
          • Samochód służbowy
          • Telefon Smartfon
          • Laptop z dostępem do internetu
          • Dedykowana przestrzeń do pracy w siedzibie firmy

  Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aplikacji z uwzględnieniem  opisu poprzedniego stanowiska pracy, udokumentowanych sukcesów i osiągnięć na adres kariera@eltrix.biz .

  Dopuszczamy możliwość nawiązania współpracy z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą.

Monter instalacji fotowoltaicznych

Siedziba Firmy: Raszyn

Miejsce pracy: Cała Polska

        • Montaż mechaniczny instalacji fotowoltaicznych na dachach
        • Montaż mechaniczny urządzeń
        • Wykonywanie tras kablowych
        • NIE jest wymagane posiadanie wiedzy elektrycznej

Wymagania:

        • Mile widziane osoby młode, energiczne jak i osoby z doświadczeniem
        • Umiejętność pracy w grupie
        • Gotowość na częste wyjazdy na terenie Polski
        • Doświadczenie przy pracy na wysokościach

Oferujemy:

        • Pracę w firmie o znanej marce, ugruntowanej pozycji na rynku
        • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i wynagrodzenia (podstawa + premia)
        • Szansę rozwoju, zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń
        • Możliwość uzyskania certyfikatu instalatora OZE w UDT
        • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Aktualne CV prosimy przesyłać na adres kariera@eltrix.biz

Elektryk – Elektromonter

Siedziba firmy: Raszyn

Obszar działania: cała Polska

        • Montaż instalacji elektrycznych
        • Okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego
        • Montaż tras kablowych
        • Podłączanie i montaż urządzeń
        • Prace konserwacyjno-naprawcze
        • Montaż i uruchamianie instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:

        • Ukończone szkoły/kursy związane z instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi
        • Prawo jazdy kat. B
        • Posiadanie uprawnień SEP do 15 kV będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

        • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia ( umowa o pracę )

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z formułą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELTRIX Wielgus Robert z siedzibą w Raszynie 05-090, ul. Jaworskiego 5A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

na adres: kariera@eltrix.biz

Informujemy, że Administratorem danych jest ELTRIX Wielgus Robert z siedzibą w Raszynie 05-090, ul. Jaworskiego 5A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.