Kierownik Kontraktu

Firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży innowacyjnych technologii w energetyce zatrudni doświadczonego Kierownika Kontraktu ze znajomością zagadnień elektroenergetycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień energetycznych , elektrycznych,
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie związane z prowadzeniem projektów
  • Doświadczenie w realizacji projektów za pomocą zasobów własnych oraz podwykonawców zewnętrznych.
  • Umiejętność zarządzania projektami ( praca na budżecie , zorientowanie na wynik finansowy , współpraca z klientem)
  • Uprawnienia budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.
  • Mile widziane uprawnienia budowlanych do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
  • Mile widziane znajomość MS Project
  • Prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska pracy:

  • Stworzenie budżetu na podstawie umowy z klientem i kosztorysów ofertowych
  • Zarządzanie zespołem realizacji kontraktu ( kierownicy robót , projektanci , inżynierowie budowy , brygadziści, itp.)
  • Optymalizacja kosztów kontraktu ( dbałość o wynik finansowy)
  • Dbałość o jakość i terminowość
  • Nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami kontraktu
  • Koordynacja pracy brygad budowlano-montażowych
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac
  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami.
  • Analiza ryzyka, bieżące monitorowanie i kontrola ryzyka, opracowanie działań zapobiegawczych i naprawczych.

Oferujemy:

  • praca w młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet szkoleń
  • nowe wyzwania
  • niezbędne narzędzia pracy