Kariera

Firma ELTRIX Wielgus Robert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży innowacyjnych technologii w energetyce specjalizuje się w budowie systemów zasilania konwencjonalnego oraz Odnawialnych Źródłach Energii. W związku z rozwojem firmy w obszarze budowy farm fotowoltaicznych poszukujemy osób na stanowiska:

Kierownik Kontraktu

Miejsce pracy: Raszyn

Zakres Obowiązków:

    • Udział w procesie ofertowania (weryfikacja kosztorysów, tworzenie dokumentacji ofertowej)
    • Opracowywanie dokumentacji dot. realizacji prowadzonych prac w branży elektrycznej  (harmonogramy, budżet, dokumentacja powykonawcza.)
    • Przygotowanie, nadzorowanie oraz prowadzenie prac w branży elektrycznej  w zakresie:
      • nadzór nad właściwą technologią prowadzenia prac i stosowanych  rozwiązań
      • optymalizacja kosztów prowadzonych prac, ocena ryzyka na etapach projektu
      • tworzenie oraz weryfikowanie budżetu prowadzonych prac
      • prowadzenie dokumentacji projektowej i poprojektowej
      • alokacja i zarządzanie zespołami wykonawczymi
      • bieżące rozwiązywanie problemów

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe elektryczne
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi
    • Minimum 2 lata doświadczenia w realizacji prac na stanowisku kierownika robót / inżyniera/dyrektora budowy realizującego prace na obiektach przemysłowych w branży elektrycznej (budowa systemów zasilania 15kV, rozdzielnie Sn/nn)
    • Praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania prac elektrycznych w programie NORMA
    • Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi (dostawcy, podwykonawcy, klienci)
    • Zdolności organizacyjne oraz praktyka w kierowaniu ludźmi
    • Dyspozycyjności i dostępności na sporadyczne wyjazdy na terenie Polski
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Świadectwo Kwalifikacyjne D1
    • dobra znajomość MS Office i AutoCAD, mile widziany MS Project
    • Uprawnienia budowlane do projektowania będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność w firmie istniejącej od 25 lat
    • Ambitne wyzwania i możliwość rozwoju
    • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach
    • Wynagrodzenie podstawowe,  premia  oraz pakiet benefitów pozapłacowych

Przedstawiciel Handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych (PV)

w województwie lubelskim , łódzkim i mazowieckim

    • Pozyskiwanie klientów
    • Przygotowanie ofert oraz negocjacje warunków sprzedaży

Wymagania:

    • Komunikatywność
    • Skuteczność
    • Znajomość fotowoltaiki
    • Własny samochód
    • Doświadczenie w sprzedaży: energii, gazu, telefonii, ubezpieczeń, telewizji, lub produktów dla klientów premium (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

    • Wsparcie działu Call Center i zespołu inżynierów
    • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiągniętych wyników
    • Szkolenie techniczne
    • Narzędzia do pracy
    • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie

Elektryk – Elektromonter

    • Montaż instalacji elektrycznych
    • Okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego
    • Montaż tras kablowych
    • Podłączanie i montaż urządzeń
    • Prace konserwacyjno-naprawcze
    • Montaż i uruchamianie instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:

    • Mile widziane osoby młode, energiczne jak i osoby z doświadczeniem
    • Ukończone szkoły/kursy związane z instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV

Oferujemy:

    • Pracę w firmie o znanej marce, ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia ( umowa o pracę )
    • Szansę rozwoju, zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z formułą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELTRIX Wielgus Robert z siedzibą w Raszynie 05-090, ul. Jaworskiego 5A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

na adres: biuro@eltrix.biz

Informujemy, że Administratorem danych jest ELTRIX Wielgus Robert z siedzibą w Raszynie 05-090, ul. Jaworskiego 5A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.